Найдешевші товари в цій категорії:
Великий відсоток скарбів зберігається під водою - і дістати їх часом складніше, ніж з-під щільного грунту. Навіть обладнання для пошуку тут знадобиться не просто водонепроникне, а з урахуванням глибини, на якій ви плануєте працювати.
Відмінні риси підводних металошукачів
Якщо ви вже знайомі з грунтовими моделями, то знаєте, що деякі оснащені вологозахисним корпусом, який дозволяє занурювати обладнання на глибину до 1 м. Така техніка хороша для роботи на мокрому грунті, дрібних заводях, мілинах - так званого, пляжного пошуку. А ось для сканування цінних предметів на більшій глибині вам знадобляться спеціальні глибинні моделі, які відрізняються повною герметизацією, укороченими розмірами і спрощеним управлінням.
Ручне обладнання розраховане на роботу в прісній і солоній воді, має потужну дискримінацію і здатне сканувати навколишнє середовище на декількох частотах - це дає можливість відрегулювати налаштування, уникнувши перешкод через високої мінералізації води і піску. Пристрої з «підводного» серії оснащені чутливим дискримінатором, цифровим кодом мети і здатні розрізняти тип металу, ігноруючи, наприклад, залізні вироби.
На що звернути увагу при виборі підводного металошукача:
- максимальна глибина занурення;
- глибина виявлення предметів;
- принцип роботи (Pulse Induction, Very Low Frequency);
- кількість програм пошуку;
- тип сигналу (звуковий, світловий);
- розміри і вага моделі;
- гарантія від виробника.
Популярні моделі металошукачів
Виправданим попитом користується обладнання фірми Garrett, Minelab, Fisher, Puls Star, White. Зверніть увагу, що кожен виробник зазвичай випускає цілу серію апаратів, серед яких можуть бути як гібридні, універсальні моделі, так і вузькоспеціалізовані, наприклад, заточені під пошук безпосередньо золота (Garrett AT GOLD). В Україні техніку такого типу, а також відповідні аксесуари можна знайти в нашому інтернет-магазині.
Ціна професійних металодетекторів вище, ніж звичайних, однак вони мають велику кількість налаштувань - як ручних, так і автоматичних, швидко ідентифікують мети і досить прості в управлінні, що особливо зручно в замутненої воді. З огляду на ускладнені умови пошуку, підводні моделі вкорочені, легші і зазвичай не мають дисплея.
Устаткування для підводного пошуку часто комплектується навушниками, однак не всі вони можуть бути водонепроникними. Наприклад, вироби для пляжного пошуку не передбачають повне занурення. Тому для глибинних робіт необхідно купити спеціалізовані аксесуари - бажано того ж виробника, для збігу роз'ємів.
Гібридні підводні металошукачі можна використовувати і для грунтового пошуку - вони мають гарну чутливістю і дозволяють не припиняти роботи навіть в сиру погоду. Підводні пошуки дарують більше знахідок, оскільки відповідна техніка є не у всіх, а вода надійно зберігає свої таємниці. З таким обладнанням ваші шанси на успіх безумовно зростуть!
Часті питання про Підводні металошукачі
💰 Які Підводні металошукачі найдешевші?
💵 Найдорожчі Підводні металошукачі?
💎 Які Підводні металошукачі найновіші?
💳 Вартість на Підводні металошукачі (ціни листопада 2024)
Останні актуальні ціни в розділі Підводні металошукачі:
Товар | Ціна |
---|---|
Металошукач Minelab Manticore (2046) | 87780 грн. |
Металошукач Minelab CTX 3030 (1302) | 86680 грн. |