Дистанція стрільби з пневматичної зброї

Дальність стрілянини з пневматики — одне з найсерйозніших питань, які задають собі охочі купити повітря. Навколо цього поняття ходить безліч домислів та недомовок, адже дальність прямого пострілу пневматичної гвинтівки може дещо відрізнятися від прицільної дальності, хоч і незначно. Саме цей показник найчастіше є визначальним при виборі того чи іншого типу пневматичної зброї. Давайте і ми розберемося з цього питання.

Характеристики пневматики різних типів

Виробники пропонують величезний вибір пневматичної зброї з різною потужністю, калібром та іншими показниками. Однак основним параметром, яким вибирають повітря, варто назвати її конструкцію. Серед найпопулярніших модифікацій відзначають:

  • пружинно-поршневі;
  • газобалонні (на СО 2 );
  • мультикомпресійні.

Кожен із типів значно впливає на дальність стрільби пневматичної гвинтівки та пістолета. Наприклад, пневматична гвинтівка пружинно-поршневого типу - класична переломка, яка додає зусилля патрона за допомогою спеціальної пружини. Саме якість пружини впливає на швидкість і, відповідно, дальність вильоту кулі.

Мультикомпресійні пістолети та гвинтівки оснащуються спеціальним резервуаром, у який накопичується стиснене повітря. У такій зброї також передбачено помпу для наповнення резервуара. При пострілі прискорення для пульки забезпечує повітря, яке проходить через особливий клапан. Такі моделі зазвичай відрізняються обмеженими характеристиками щодо продуктивності і потужності.

Пневматика з 2 комплектується змінним балоном, наповненим зрідженим газом. Перевагою таких модифікацій є гарна прицільна дальність пневматичної гвинтівки. З мінусів варто відзначити зниження потужності вже на половині газового балончика.

Дальність польоту кулі пневматичного пістолета

За рахунок особливостей конструкції пневматичний пістолет показує хорошу точність пострілу, при цьому дистанція такої стрільби дещо обмежена порівняно з гвинтівками. Це стосується й потужності зброї, яку навряд чи варто використовувати для полювання навіть на дрібних гризунів.

Якщо говорити про стандарти дистанції, прикладом можуть бути пістолети для спортивних змагань. Спортивні пневматичні пістолети, дальність стрільби яких також залежить від потужності, пропонують лише калібр 5,6 мм. Давайте розглянемо три варіанти пістолетів:

  • MP-672 - пневмобалонна система забезпечує хорошу дальність і високу потужність дульної енергії, що забезпечує виліт кулі на відстань від 12 до 14 метрів;
  • MP-46M – зброя, яка часто використовується серед європейських стрільців, пропонує дистанцію пострілу в межах 15 метрів;
  • CZ-75 - чеський пневматичний пістолет, який також поставлений на озброєння деяких спецслужб, пропонує виняткову дальність стрілянини повітря, що становить 50 метрів.

Донедавна також великим попитом користувався Іж-46, проте сьогодні такий пістолет застарів і використовується виключно для ігор, пропонуючи прицільну дальність 10 метрів.

Дистанція стрільби з пневматичної гвинтівки

Характеристики гвинтівок можуть відрізнятися в залежності від модифікації і виробника. Саме тому перед покупкою повітря варто усреднять показник залежно від конструкції:

  • пружинно-поршнева – прицільна дальність не перевищує 50 метрів;
  • мультикомпресійна – до 70 метрів;
  • газобалонна (СО 2 ) - найбільш досконала системама, чия дальність пострілу сягає 100 метрів.

Спираючись на вищезазначені показники та сферу використання, ви зможете підібрати повітря, що задовольнить усі ваші вимоги. Щодо вибору, ви знайдете широкий асортимент якісної продукції за приємною ціною в інтернет-магазині one-click.


Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук