Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Активний відпочинок не втрачає своєї актуальності з настанням холодів. Тривалі походи, риболовля, підйом на висоту, відпочинок на пляжі взимку приносить не менше, якщо не більше задоволення. Найголовніше, захиститися від переохолодження і знати, як зігрітися після переходу або в перервах між клюванням. Для облаштування спального місця використовуються намети у кожному з наведених випадків.
Навіть зимові варіанти туристичного обладнання не здатні повноцінно захистити від переохолодження. Тому так важливий обігрів намету взимку або в передзимову пору року.
Деякі рибалки та туристи не знають як обігріти намет узимку і в результаті стикаються з переохолодженням та обмороженням. При цьому постійна дія низької температури не завжди є головною причиною. Виною всьому - недостатня підготовленість самого туриста, який:
Правило актуальне будь-якої пори року, але в зимовий період може призвести до порушення процесу теплообміну та обморожень. Тому знаючи як зігрітися в наметі взимку, ви зможете захиститися від неприємних наслідків і максимум насолодитися в холодну пору року.
Але варто пам'ятати, що навіть якісний термоізоляційний матеріал туристичного обладнання не здатний захистити від холоду. Щоб захиститися, варто знати не тільки як вибрати намет. Необхідно убезпечитись придбанням допоміжного обладнання. Найчастіше щоб опалити намет узимку використовують спеціальні обігрівачі, похідні плитки та пальники.
Серед туристів та рибалок для підтримки комфортної температури всередині намету найчастіше використовуються:
Розглянемо докладніше кожен із них.
Особливу популярність серед туристів та рибалок користується спеціалізований газовий обігрівач. Це компактний прилад, вага якого часто не перевищує кілограмів. При своїх компактних параметрах дозволяє обігріти навіть двомісний намет. Працює від газу, тому балони варто купувати окремо. Подібне опалення намету взимку вважається максимально економічним. Середнє споживання газу не перевищує 200 г протягом чотирьох або п'яти годин.
Подібного показника вистачає, щоби підвищити температуру в наметі до комфортного рівня, щоб зняти верхній одяг.
Для запуску пристрою найчастіше не потрібна запальничка або сірники, оскільки в більшості вбудований автоматичний запалювання. При використанні такого обладнання найголовніше — забезпечити якісний приплив вентиляції. У такому разі ночівля в наметі взимку стане не лише теплою, а й безпечною.
Подібне рішення має безліч переваг, у тому числі:
Найголовніше, врахувати витрати газових балонів для конкретної моделі та придбати їх із запасом.
Вважається не менш популярним варіантом обігріву. Найчастіше модельний ряд представлений однокомфорочними варіантами. Вони компактні та дешеві. Але також зустрічаються двокомфорочні моделі. Але незалежно від цього принцип залишається один — робота здійснюється від газового балона. Він може вставлятись безпосередньо в корпус або під'єднуватися через шланг.
Вага конструкції може коливатися від 500 г до двох і більше кілограм. Плитка виконує відразу дві ролі - прогріваючи повітря в наметі та надаючи можливість приготування їжі. Але щоб знати, як не замерзнути в наметі взимку, необхідно забезпечити приплив повітря через вентиляційний отвір. В іншому випадку можна зіткнутися зі зростанням конденсату всередині і накопиченням чадного газу.
Серед переваг використання такого рішення:
При виборі пристрою варто звернути увагу на потужність плитки. Не варто обманюватися її компактними розмірами, навіть найменші можуть видавати температуру полум'я в 700-800 градусів за Цельсієм.
Щоб убезпечити себе, обладнання та намет, рекомендується купувати плитки оснащені запобіжним клапаном. Він необхідний для коригування тиску. І у разі порушення роботи автоматично перекриє подачу газу. Найчастіше це відбувається при неправильній установці балона в корпус плитки.
Подібний варіант вважається максимально безпечним та зручним за рахунок оснащення системою запобіжників та можливості не тільки швидкого прогріву повітря, а й приготування їжі.
Своїм функціоналом схож на похідні плити. Це оптимальний варіант для тих, хто не знає, як ночувати взимку в наметі в теплі і при цьому мати можливість приготувати трохи їжі. Найголовніше, купувати моделі з великою потужністю. Пальник у такому разі забезпечить і швидке приготування однієї порції їжі або чаю, плюс прогріє повітря всередині намету, навіть при сильному морозі зовні.
При покупці варто звернути увагу від якого палива вона працює. Найчастіше може використовуватися або бензин, або гас. Але можуть застосовуватись і комбіновані пальники. У такому випадку достатньо лише замінювати форсунку, залежно від того палива, що є під рукою.
Знаючи як обігріти намет взимку на рибалці, ви зможете з комфортом прожити в наметі кілька днів і додатково зможете регулювати силу подачі тепла без збоїв. Необхідно тільки стежити за якістю палива, що використовується. При компактних габаритах, пальники виділяються великою подачею полум'я і не здатні промерзнути, навіть при сильних морозах. Вони потребують мінімального технічного обслуговування.
Найголовніше, не забувати періодично провітрювати намет. В іншому випадку можна надихатися чадним газом навіть від найлегшого і компактного приладу, що активно виділяється в процесі роботи.
Насамперед пам'ятайте, що навіть зимові варіанти наметів не призначені для зігрівання, вони просто запобігають попаданню всередину снігу. Тому рекомендується купити туристичний намет і спеціальний мішок і килимок, який запобігатиме переохолодженню. Також варто заздалегідь придбати термобілизну та вільне зимове взуття, яке не заважатиме терморегуляції в ногах.
Перед монтажем намету варто перевірити місце нічлігу — втоптати майданчик, перевірити відсутність каменів та гілок. В ідеалі зробити навколо намету спеціальну підкладку, яка запобігтиме задуванню вітру та снігу всередину. Перед тим, як заходити всередину, варто ретельно очиститися від снігу, який обов'язково почне танути і збиратися в калюжі.
Рекомендації прості до застосування і актуальні як для професійних туристів і рибалок, так і любителів зимового відпочинку.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені