Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Необхідність самооборони була, є завжди буде. Сьогодні в Україні це питання найбільш актуальне. Найлегше захистити себе за допомогою газових балончиків. Їхнє застосування не потребує особливих навичок, а при покупці не потрібно оформлювати багато документів. Втім, не поспішайте скуповувати все, що бачите. Про те, які перцеві балончики дозволені в Україні, читайте нижче.
Весь асортимент розпилювачів з газом, представлених в Україні, можна розділити на:
Останні не завдають серйозної шкоди, проте можуть на якийсь час знерухомити нападника або призвести до сплутаності його свідомості. В принципі цього цілком достатньо, щоб встигнути втекти на безпечну відстань.
Виділяють такі типи розпилювачів:
Гелеві мають більший обсяг і вищу вартість. Однак, і ефективність у них значно вища. По-перше, речовина у формі гелю концентровано і має велику силу впливу. По-друге, воно розпорошується на відстань до 3 метрів. Гель не має сильного респіраторного ефекту. Він не містить найдрібніших частинок, а тому не викликає отруєнь у того, хто використовує засіб.
Крім форми, розрізняються газові розпилювачі та за складом діючої речовини:
Найбільш популярним є перцевий балончик для самозахисту. Однак, який газовий балончик можна носити саме вам, вирішуйте самостійно. Кожен тип має свої переваги та недоліки.
Трохи вище, вже була дана відповідь на запитання, чи дозволені перцеві балончики. Їх справді можна використовувати без спеціальних документів. Однак, не кожен вид є доступним для цивільних осіб.
При купівлі оборонного засобу потрібно обов'язково запитувати у продавця наявність сертифікатів. Якщо їх немає, продаж нелегальний. І носіння такої «зброї» може призвести до проблем із законом.
Також, до заборонених видів розпилювачів відносяться ті, в назві яких є буква М. Вони завдають сильного ураження. При неправильному застосуванні можуть призвести до сліпоти, що може призвести до кримінальної відповідальності за використання газового балончика.
Якщо ви плануєте подарувати газовий балончик струменевий або аерозольний дівчинці-підлітку, забудьте про це. На запитання чи можна ходити з перцевим балончиком особам до 18 років, відповідь держави однозначна – ні.
Звісно, не спійманий — не злодій. Однак, слід розуміти, що якщо дитина необережно використовуватиме засіб захисту або застосуватиме його не за призначенням, то батьки змушені будуть заплатити штраф. Крім того, у ряді випадків передбачається кримінальна відповідальність.
Незважаючи на відсутність необхідності в реєстрації та наданні спеціальних документів при придбанні, повнолітнім також слід бути обережними. Неоднозначною є відповідь на запитання чи заборонені газові балончики у громадських місцях. Якщо людина спробує розпорошити вміст на території, де перебуває багато людей, вона буде затримана правоохоронними органами. Довести необхідність використання засобу у цій ситуації буде проблематично.
Вам може бути цікаво
ТОП-5 газових балончиків за даними продажу One-Click
Ви вже знаєте, чи дозволені газові балончики в Україні та які обмеження на їх використання накладаються. Якщо ви зважилися купити собі такий оборонний засіб, рекомендуємовивчити ринок пропозицій.
Однозначного рішення, яку модель не існує. Вибирайте найбільш зручну форму та об'єм, стежте за якістю упаковки та наявністю відповідних сертифікатів. Використовуйте правильно та захищайте себе від випадкових нападів.
Аноним 09 Бер 2024, 09:15
а если такая ситуация 6 рыл подпалили баллончик и начали заливать одного?
UwU 15 Лют 2024, 13:50
Тікати на**й, а то ще вб'є, та як казали в тексті "кого не спіймали тот і не нарушав". А якщо чесно це угаловка
Максим 06 Січ 2024, 00:21
А якщо така ситуація на мене хотіла напасти людина з ножем а я її залив перцьом мені 14
© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені