Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Сучасні грунтові металошукачі дозволять знайти в грунті втрачені ювелірні прикраси, скарби, монети і будь-які інші металеві вироби. Все це цілком доступно навіть для бюджетного грунтового металодетектора. Перш ніж купити грунтовий металошукач, слід ознайомитися з принципом його роботи.
Область застосування приладу дуже широка: від пошуку скарбів до використання в цілях безпеки. Наприклад, стаціонарні металошукачі і металодетектори задіюються в аеропортах.
Незалежно від сфери застосування, всі пристрої працюють за єдиним принципом:
Практика показує, що навіть власники недорогих пристроїв нерідко знаходять різні цінні предмети, якщо правильно знаходити місце пошуку.
Існує досить багато моделей, тому починаючому користувачеві може бути складно розібратися. Для новачка краще зупинити вибір на бюджетний устрій. Такі ручні моделі не можуть похвалитися високою чутливістю і глибиною пошуку, але дозволяють навчитися знаходити в землі різні дрібниці на перших етапах.
Як правильно вибрати металошукач тим, хто вже має досвід пошуку цінностей в грунті? Для цього розглядати бюджетний варіант вже не варто. Якщо має бути регулярне використання металодетектора, шукати потрібно серед пропозицій з середнього цінового сегмента. Вибрати конкретну модель допоможуть відгуки власників обладнання.
Для професіоналів існують моделі металошукачів з високою точністю налаштувань. Вони не лише працюють на максимальну глибину, але і дозволяють проводити маніпуляції в будь-якому грунті. Електроніка точно покаже глибину залягання, безпомилково визначить тип металу, форму виробу і т. Д. Такі пристрої досить складні в роботі, так як потрібно вміти налаштовувати їх.
Потрібно орієнтуватися на свою ступінь професіоналізму: дорогі моделі будуть занадто складними для новачків, а детектори для початкового рівня - марними для професіоналів.
В першу чергу фахівці рекомендують звертати увагу на тип і розмір котушки для металошукачів. У недорогих моделях застосовуються монокатушкі, а в більш дорогих - котушки Double D. Розмір даного елемента безпосередньо впливає на глибину роботи. Чим більше діаметр, тим більше глибина. Сучасні котушки мають діаметр 8-12 дюймів.
Нові моделі металодетекторів знаходять не тільки коштовності або реагують на мідь. Котушка здатна зафіксувати металеві кришки від пива, банки, цвяхи і навіть шматочки фольги. Якщо копати на глибину при кожному спрацьовуванні, це швидко призведе до втоми. Тому для зручності пошуку використовується дискримінатор, наявність якого дозволяє прибрати непотрібні частоти, наприклад, залишити тільки сигнал для монет і золота.
Одна з важливих функцій - наявність пінпоінта. Він дозволяє встановити місцезнаходження об'єкта в землі з точністю до сантиметра. При роботі з монетами або іншими дрібними предметами ця функція дуже важлива, адже пошкоджена старовинна монета істотно втрачає в своїй вартості.
Професійні шукачі використовують і додаткові аксесуари для металошукача. Наприклад, компактний пінпоінтер швидше знайде монету в грудці бруду. Можна не задіяти лопату, тим самим уникнувши пошкодження знайденої цінності.
Вирішуючи, як вибрати металошукач, варто згадати про деякі важливі особливості. Одна з них - герметичність. Іноді можна потрапити під дощ або працювати в заболоченій місцевості. Електроніка повинна без будь-якої шкоди витримувати вплив вологи. Напівпрофесійні і професійні моделі зазвичай захищені від води, а ось бюджетні можуть не витримати навіть роси.
Загальна вага також впливає на зручність роботи: інколи доводиться працювати по 10-12 годин, тому рука не повинна відставати. Існує безліч моделей з вагою 1-1,5 кг та ергономічною рукояткою з підкладкою, які знижують втому.
Індикація сигналу здійснюється звуковим або візуальним способом. Більшість сучасних металошукачів використовує обидва варіанти. Залежно від виду металу динамік пристрою або навушники створюють звук певного тону. На екрані сигнал відображається у вигляді цифри, або загоряється мітка навпроти певного металу. У деяких моделях використовується шкала зі стрілкою.
При виборі пошукового обладнання приділяють увагу і робочій частоті. З якою частотою повинен працювати металодетектор:
Професійні моделі дозволяють налаштувати частоту, тобто можна провести налаштування в залежності від місця і цілей пошуків. Також в професійних пристроях є настройка балансу грунту: електроніка визначає ступінь забрудненості і структуру ґрунту.
Важливо знати не тільки як вибрати, але і який варто купити прилад. Слід довіряти тільки відомим виробникам з позитивними відгуками про товари. У категорії бюджетних, середніх за ціною і преміальних моделей є власні бестселери. Гідне за якістю обладнання можна зустріти у вітчизняних виробників (Fortune, Квазар).
Одним з найбільш популярних варіантів металошукачів, який користується успіхом вже багато років, є Garrett Ace 150. Прилад має достатню кількість функцій і відрізняється високою надійністю.
Робоча частота Ace 150 становить 6,5 кГц, тому пристрій відмінно підходить і для пошуку монет, і для більших предметів. Модель отримує харчування від 4 батарейок, яких вистачає на 40 годин роботи. Далеко не кожен бюджетний металошукач може похвалитися такою економічністю.
Напівпрофесійна імпульсна модель Treker GC-1050 має аналоговий дисплей (зі стрілкою) і може знаходити монети на глибині понад 20 см. Великі предмети пристрій виявить на глибині до 120 см.
Ергономічна форма рукоятки GC-1050 і мала вага дозволяють працювати тривалий час без втоми. Від ранкової роси або дощу електроніка надійно захищена, але занурювати котушку в воду не варто.
Бюджетна модель Квазар ARM - професійний металодетектор з можливістю пошуку на глибині до 2 м. LCD-монітор і дискримінатор на 16 секторів дозволяють відсівати непотрібний сигнал. Повідомлення можна отримувати не тільки на навушники, але і на радіоприймач або смартфон (в конструкції металошукача є FM-трансмітер).
Головне при покупці металошукача - ознайомитися з функціоналом вподобаного пристрою.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені