Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Телескопічна палиця вважається одним з найбільш ефективних засобів самооборони. Вона може бути використана як для залякування зловмисника, так і для фізичного захисту при нападі на людину. Сучасний ринок заповнений різними моделями телескопічок, що відрізняються конструкцією та матеріалами. Щоб вибрати відповідний та дозволений законодавством засіб самооборони, слід врахувати кілька важливих факторів.
При виборі виробу потрібно визначитися з такими нюансами:
Визначившись з кожним пунктом окремо, ви також повинні відповісти на запитання, для яких цілей вам потрібні телескопічні палиці. Так ви зможете вибрати ідеальне знаряддя для самооборони.
В основі телескопички лежать кілька порожніх труб (2-4 секції) з різним діаметром. Це забезпечує доладну конструкцію виробу, де найтонший елемент вінчає ударний набалдашник. Всі трубки складаються за принципом телескопа, а найширша частина із зовнішнього боку має шорсткість або анатомічну будову, виступаючи в ролі рукоятки. Її також покривають неопреном, гумою або іншим матеріалом для покращення зчеплення з рукою.
Зазвичай у виробництві телескопів для самооборони використовуються такі матеріали:
Сталеві телескопічки вважаються найпопулярнішими. Вся справа як матеріал, його міцність і зносостійкість. При цьому зброя зі сталі коштує досить дешево. На ринку представлений широкий вибір сталевих виробів у різних габаритах та формах.
Алюмінієві моделі набагато легші за сталеві, при цьому вони і менш міцні. Щоб телескопічні кийки з алюмінію прослужили довше, їх виробляють лише з двома секціями. Рідше випускають трисекційні варіанти.
Дубинки з титану зустрічаються дуже рідко. Вся справа у дорожнечі металу, а також складності його обробки. Цим він не на краще відрізняється від сталі. При цьому особливих плюсів у плані міцності та довговічності матеріал не має.
Гумові телескопічки скоріше варто називати тонфами. Вони застосовуються поліцією, а також службами охорони та являють собою гібрид тонфи та телескопічної кийки. Складаються з двох секцій з боковою рукояткою, призначені для закріплення на спеціальному держаку та зовнішнього носіння. Також можна зустріти варіанти з комбінованого матеріалу, до складу яких крім гуми входять сталь, полімери та алюміній.
Окремо варто відзначити пружинні модифікації із сталі. Рукоятка таких кийків представлена в класичній трубній формі, а решта секцій виготовлена у вигляді пружини. У момент завдання удару вона вигинається по всій довжині, не втрачаючи в жорсткості. Такий принцип дії забезпечує хльосткість удару та додатковий захист від деформації. Навіть найдешевші телескопічки пружинного типу служать довше за жорсткі варіанти низької або середньої цінової категорії.
Ще одним критерієм вибору є визначення фіксації телескопа. Найбільш популярні такі замки:
Фрикційні замки працюють за рахунок щільного прилягання всіх секцій. Під час махового руху телескоп розкривається, фіксуючись у кінцевому положенні. Щоб скласти таку палицю, потрібно спертися кінцевою набалдашником об тверду поверхню і різко натиснути на неї. Так виріб повернеться у початкову форму як невеликого тубуса. Підтримка складеного становища забезпечується наявністю внутрішніх пластин пружинного типу.
Автоматичні (Automatic) телескопи "викидаються" за допомогою натискання кнопки та використання внутрішньої пружини. Фіксація здійснюється за принципом фрикційного замку.
Замок-засувка або Camlock передбачає прокручування ручки. Повернувши її на кілька градусів, ви зможете розкласти палицю. Для фіксації в такому положенні слід повернути рукоятку у зворотний бік. Складається Camlock у зворотному порядку.
Моделі з автоматичним блокуванням (Autolock) розкладаються маховим рухом. Також можна розтягнути телескоп двома руками. Складається за принципом Friction Lock.
Пружинні модифікації фіксуються завдяки металевій кулі, яка встановлюється в ударній серії.ції кийки.
Довжина телескопа найчастіше вказується у дюймах. Мінімальне значення в розкритому положенні дорівнює 12 дюймів (трохи більше 30 см), довжина найгабаритніших телескопічних палиць досягає 26 дюймів (близько 66 см). Також зустрічаються варіанти в 16, 18, 21 та 23 дюйми. У закритому положенні розміри трисекційних телескопічок зменшуються у 2-3 рази. Вибір довжини залежить від способу носіння та переваг власника.
На ринку представлені моделі телескопічних палиць безлічі брендів, але найбільшим попитом користуються вироби таких виробників:
Також популярні недорогі китайські моделі, серед яких можна знайти пристойні кийки з гарною міцністю та тривалим терміном служби.
Чеська компанія Euro Security Products займається розробкою екіпіровки для професійного використання. Їх кийки поставлені на озброєння поліцією, охоронними підприємствами та спецслужбами. Також популярна телескопічна палиця ESP з бюджетної лінійки для цивільних осіб, яка використовується в цілях самозахисту.
Серед переваг продукції ESP варто зазначити такі:
Технологи ESP займаються не тільки розробкою кийків, але також проводять семінари, де розповідають про їхні можливості та правила користування. Продукція компанії закуповується як приватними, і державними організаціями у світі.
Продукція ASP випускається США і також призначена для професійних силових структур. У нашій країні такі вироби є рідкістю через високу ціну товару. Чохол до зброї поставляється окремо.
Серед переваг варто відзначити ті самі міцність і тривалий термін служби. При цьому ASP випускають бюджетні моделі із незагартованого металу для забезпечення особистої оборони. Такі модифікації припускають приховане носіння, що створює зручність експлуатації та транспортування. Серед найбільш популярних палиць ASP варто виділити вироби з фрикційним замком, а також автоматичні моделі.
Продукція німецької компанії Umarex ні в чому не поступається двом визнаним лідерам ринку. Їх товари переважно використовуються поліцією, деякі модифікації існує заборона щодо особистого користування. Бренд окремо запустив лінійку зносостійких кийків Walther ProSecur, які можуть застосовуватися з метою самозахисту. Також компанія випускає газові балончики, куботани та явари, які можуть використовуватись цивільними особами.
Щодо виробників з Китаю, згадки гідні таких брендів, як Wei-Si, GS та USP. Однак при покупці китайських виробів варто звертати увагу не так на фірму, як на робочі характеристики кийка, матеріали та відгуки користувачів.
Цей вид зброї передбачає використання кількох бойових технік. При цьому деякі виробники випускають палиці, які в комбінації з додатковими аксесуарами перетворюються на багатофункціональні інструменти. Щодо прийомів, то телескопи дозволяють здійснювати:
Особливо міцні моделі можна використовувати як мультиінструмент, молоток, брухт і навіть розпірний елемент. Для цього телескопички можуть комплектуватися оглядовими дзеркалами, ліхтариками, молотковими набалдашниками, ломом і т.д.
Телескопічні кийки можуть відрізнятися за сферою застосування. Вони використовуються:
Найбільш технологічні та міцні моделі поставляються спецслужбам. Такі модифікації зазвичай заборонені для особистого користування. Щодо легального статусу, то телескопічні кийки можна вважати як холодною зброєю, так і засобом самозахисту. Все залежить від умов застосування та технічних характеристик.
Ліцензування виробів також не проводиться. Головна умова носіння - не порушуватизакон із використанням кийки. Максимум, що загрожує носіння телескопа — адмінпротокол, але тільки у разі доказу, що це холодна зброя. Найчастіше поліція звертає увагу лише на адекватність поведінки власника телескопічки.
Телескопічна палиця - ефективний засіб самозахисту, який зручно у використанні та транспортуванні. Вибираючи, яка телескопічна палиця краще, врахуйте всі вищеназвані фактори, а також визначте сферу застосування виробу. Бажано віддавати перевагу середньому ціновому сегменту. Так ви не переплатите за бренд, але в той же час не купіть одноразовий ціпок з кволого металу.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені