Найкращі засоби самооборони для жінок та дівчат

Вулиця завжди таїла у собі безліч небезпек. Особливо це стосується мегаполісів, де мешкає велика кількість людей. Найчастіше жертвами вуличних нападів стають жінки. Це зумовлено слабкістю представниць прекрасної статі. Але за фактом при правильному підході до організації особистої безпеки жінка може виявитися супротивником навіть серйознішим, ніж чоловік.

Щоб нівелювати нестачу фізичної сили, представницям прекрасної статі необхідно застосовувати спеціальні засоби самооборони для дівчат. Великий асортимент товарів можна знайти на one-click.com.ua.

Які засоби самооборони для жінок можна придбати?

Серед найпоширеніших варіантів варто виділити газові балончики. Вони бувають різного розміру, мають різний радіус ураження. Газові балончики не заборонені законом, відрізняються ефективним впливом речовини, що розпорошується на собак, людей (навіть у стані наркотичного або алкогольного сп'яніння).

Незважаючи на назву, балони для самооборони розбризкують не газ, а перцевий концентрат. Він при попаданні на шкіру, дихальні шляхи або очі викликає сильне пекуче відчуття. Після застосування балончика у жертви з'являється час, щоб покликати на допомогу, викликати поліцію чи просто втекти. Серед рекомендацій щодо використання перцевого розпилювача можна відзначити такі:

  • застосовувати пристрій потрібно на значній відстані від особи, інакше не уникнути попадання під вплив аерозольних частинок;
  • при покупці перцевого спрею вперше слід брати два балони, один необхідно відразу ж випробувати у дії (далі від людей);
  • діяти при використанні балона треба швидко, рішуче та раптово.

Струменеві балончики підійдуть для застосування всередині тісного приміщення. Аерозольні моделі допоможуть нейтралізувати групу агресорів.

Інші засоби самозахисту

Хорошим ефектом відрізняються електрошокери. Такий пристрій навіть необов'язково застосовувати на людях. Іноді досить просто дати розряд у повітря. Перед тим, як придбати подібний паралізатор, слід проконсультуватися з фахівцями. Розряд електрошокера повинен бути таким, щоб заспокоїти агресора, але не вбити його.

Також для самозахисту застосовують такі засоби:

  • ножі - можна вибрати компактну складану модель;
  • тактичні ручки - такі вироби виконуються з міцних металів, виділяються великими розмірами, значною вагою, тому дають можливість завдати сильного удару;
  • пістолети - небезпечний, але ефективний оборонний засіб, що часто вимагає оформлення ліцензії на використання.

Перераховані пристрої для самозахисту потрібно використовувати з розумом. Інакше не уникнути кримінального покарання.

Поради щодо застосування засобів самооборони в екстреній ситуації

Носити пристрої для самозахисту потрібно так, щоб за потреби їх можна було швидко дістати. Одним з основних критеріїв при підборі потрібного засобу вважається його компактність. Пристрій має бути непомітним. У разі виникнення небезпеки потрібно:

  1. Покласти руку в кишеню, де знаходиться ніж, балон і т.д.
  2. Деактивувати запобіжник (якщо він є).
  3. Уважно стежити за діями потенційно небезпечного суб'єкта, щоб не атакувати невинну людину.

Більше рекомендацій щодо використання ножів та інших засобів захисту можна отримати на курсах самооборони.


Які особисті предмети підійдуть для самозахисту?

Використовувати з метою самооборони можна і підручні речі:

  • книга - корінцем можна завдати досить сильного удару;
  • каблуки - тонкою шпилькою можна дуже боляче вдарити по нозі;
  • сумка - особливо якщо вона набита важкими речами;
  • ключі, шпильки - можна дряпати, колоти кривдника;
  • гаманець - за наявності металевих вставок;
  • смартфон – це універсальна зброя, особливо якщо врахувати, що корпуси сучасних моделей виконують із удароміцних матеріалів;
  • парфуми - можна застосувати замість перцевого балончика;
  • помада, туш - стиснути в долоні і вдарити кривдника гострим кінцем.

Також варто виділити ліхтарик. Важкі моделі цілком зійдуть за невелику палицю. А компактні ліхтарики можна застосовувати як тактичні ручки.

Що потрібно пам'ятати у разі виникнення небезпечних ситуацій?

По можливості слід намагатися вирішити проблему мирним шляхом. Іноді краще просто мовчки уникнути агресора, не даючи приводу нападати на себе. Іноді проблему допомагають вирішити гучні заклики на допомогу. Оборонятися потрібно лише у разі прямої загрози життю чи здоров'ю.

Якщо довелося застосувати засіб самозахисту, потрібно одразу повідомити про те, що сталося у відповідну службу, покликати свідків. Інакше агресор може сам звернутися до правоохоронців. У результаті винною вийде жертва.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук