Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Трапляється, що іноді захистити себе можна тільки із застосуванням сили — під час пограбування чи коли життю загрожує небезпека. Кинутись у рукопашну здатний не кожен. На покупку пневматичного пістолета також вирішуються не всі. Популярні для самозахисту газові балончики нераціонально використовувати в ліфті або в іншому замкнутому просторі — від їдких газів можна постраждати й самому. А як щодо ножа — чи можна використовувати його для самооборони? Чи це не буде порушенням закону? Розкажемо докладніше у статті.
Ніж як холодна зброя використовується людиною з найдавніших часів. Але сьогодні для легального зберігання та застосування будь-якої зброї для самооборони потрібен спеціальний дозвіл. Але далеко не всі ножі кваліфікуються як холодна зброя. Існують моделі, які є цілком ефективними для самозахисту, але юридично не є зброєю. Для покупки, зберігання та носіння таких ножів не потрібен спеціальний дозвіл.
Для початку треба розуміти, що всі ножі діляться на бойові та цивільні. До останніх входять туристичні, мисливські, обробні, побутові. Якщо всі бойові моделі апріорі є зброєю, то в цивільних все залежить від їхньої конструкції та розмірів.
Під поняття холодна зброя (а значить зброя зі спеціальним дозволом) підпадають ножі з такими характеристиками:
Всі інші моделі можна носити з собою без додаткової легалізації та у разі потреби застосовувати для оборони.
Розрізняють такі види ножів для самооборони:
Кожен із варіантів має свої плюси та мінуси. Однак коли йдеться про зброю для самооборони, найпопулярніші — маленькі та складані ножі.
Купити складаний ніж для самооборони - значить, придбати знаряддя з багатьма перевагами:
Свої достоїнства є і у нескладних маленьких ножів. Наприклад, туристичний та мисливські з клинком до 9 см часто йдуть у комплекті із захисним чохлом, що дозволяє безпечно носити такий предмет у сумці чи кишені. Якщо це маленький ніж тичкового типу, то його взагалі можна непомітно тримати в руці і в разі небезпеки завдати противнику удару. А специфічна конструкція захищає від зісковзування пальців на гостре лезо.
Ще одна перевага маленьких і доладних ножиків — з їх допомогою практично неможливо вбити людину, якщо не цілитися в шию. А ось злякати нападаючого чи зупинити його пораненням реально.
Чи безпечно носити з собою кишеньковий ніж для самооборони і чи це не є протиправною дією? Відповідь це питання безпосередньо залежить від конструкції. Якщо клинок не підпадає під характеристики холодної зброї, а його власник не демонструє агресивної поведінки, поліція не вилучить предмет.
Інше питання - як носити ніж, щоб не поранитися самому і щоб предмет завжди був під рукою, не заважаючи рухам. Існує кілька способів носіння клинків:
Який із варіантів носіння клинка вибрати – питання особистої зручності та звички. Основне правило – ніж не повинен заважати, але у разі екстремальної ситуації його можна було б дістати максимально швидко.
Ринок зброї пропонує величезний вибір мечів. Тому питання, як вибрати складний ніж для самооборони актуальне для всіх, хто вирішив зробити таку покупку. Для початку треба розуміти, що надійний меч з високоякісних матеріалів, з довговічним складним механізмом не може коштувати дуже дешево. Тому купуючи модель для самооборони не варто заощаджувати — від якості залежить ваша безпека.
При виборі ножа для самооборони слід звернути увагу на такі характеристики:
В асортименті відомих виробників можна підібрати як масивний меч для великої чоловічої руки, так і більш витончений жіночий ніж для самооборони.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені