Пневматичний револьвер: правила вибору кращої моделі

Пневматика використовується не для самооборони та захисту – такий міф давно зруйнований. Але при цьому деякі й досі впевнені: револьвер, заряджений стисненим повітрям, допоможе відбитися від нападників. Насправді з цією метою прийнято вибирати іншу зброю (хоча б травматичний пістолет).

Пневматичний револьвер призначений для спортивної стрільби, навчання чи тренувань. Такий вид зброї підходить для новачків, які вперше мають намір доторкнутися до нового виду діяльності. У даній статті ми відповімо на питання щодо вибору пневматики та визначимо найкращий пістолет під патрон Флобера.

Пневматичний револьвер та його характеристики

Пневматичний револьвер працює за рахунок стисненого повітря чи вуглекислого газу. У зброю вбудовано спеціальний резервуар із цими речовинами. Коли стрілець натискає на спусковий механізм, газ із ємності проходить процедуру дозування та потрапляє у стовбур. Під тиском куля входить у дію і вилітає.

Пневматичні моделі візуально схожі на традиційні екземпляри. Характерний дизайн для цього типу нічим не відрізняється:

  • збережені відкидний барабан та спусковий механізм;
  • маленька свинцева куля є бойовим снарядом;
  • ідентичний звук при пострілі та присутній димок.

Потужність такої зброї залежить від довжини дула: більше за сантиметри — точніше прицілювання. Ходові елементи виготовляють із сталі. Професіонал не переплутає вогнепальну модель і пневматику, але при цьому візуальна схожість вражаюча. Виробники намагаються максимально передати естетичність дизайну.

Класичний представник таких револьверів не схожий на потужний пневмопістолет. Його енергії не вистачить, щоб пошкодити будь-який об'єкт. Як правило, потужність такої зброї не перевищує 3 Дж.

Залежно від принципу роботи револьвера виділяють такі типи:

  • пружинно-поршневі;
  • з попереднім накачуванням;
  • газобалонні;
  • компресійні;
  • револьвери під патрон Флобера.

Пневматика працює за допомогою подачі газу під тиском, але принцип влучення газу в дуло відрізняється залежно від моделі. Популярний тип механізму – газобалонний. У рукоятці міститься одноразова ємність, наповнена зрідженим вуглекислим газом. Нестача такої зброї — постійно потрібно купувати та міняти балон, хоча заряджатися може від більшого резервуара.

Вибір револьвера: 3 вирішальні особливості

Перше, з чим варто визначитися, — ціль покупки. Газобалонні моделі підійдуть для стрілянини на короткій відстані. Вони призначені для відпрацювання навичок, хвату та вміння керувати зброєю. А ось компресійні та ПЦП відрізняються підвищеними показниками оптичної прицільності, купчастості, точності та потужності. Тому їх можна використовувати для:

  • спортивної стрільби;
  • розваг;
  • рідко – у тирах.

Другий фактор – характеристики корпусу. Тут важливо звернути увагу на механізм спуску, матеріал корпусу. Так, ручка револьвера виготовляється з деревини, а корпус - з металу або сплавів. Від вибору залежатиме, наскільки влучно вдасться тримати зброю в руці, а також які будуть тактильні відчуття. До підбору рукоятки потрібно поставитися серйозно, бажано перед покупкою потримати револьвер у руці, адже це впливає на точність влучення в ціль.

Третій фактор – ліцензія або дозвіл. За чинним законодавством в Україні дозволено безперешкодне придбання револьверів із такими параметрами:

  • калібр до 45 мм;
  • політ кулі до 100 м/с.

В інших ситуаціях слід оформляти відповідні документи. Також варто звернути увагу на кулі для пневматичного пістолета. Кулі та патрони важливо підбирати точного розміру та відповідних параметрів, інакше ви не зможете досягти бажаного результату.

Револьвери під патрон Флобера

Окремий вид зброї – револьвер під патрон Флобера. Такі патрони не мають мінімум пороху та працюють за принципом кругового займання. Вибір револьверів Флобера підходить для новачків. Ця зброя не для захисту, а ось вивчити тонкощі будови та технік стрільби з нею можна легко.

Найкращий пістолет під патрон Флобера теж складно порівнювати з вогнепальною зброєю. Револьвери цього типу не можна віднести навіть до цієї категорії через те, що калібр кулі не перевищує 4 мм. Поранити людину чи тварину з представленою потужністю неможливо. Практичні дослідження показують, що револьвер з енергією 7 Дж і патронами Флобера може пробити тільки багатосторінковий довідник, що знаходиться за 1,5 м від стрільця.

Окремо варто вибирати кульки для Флобера. Вони менші за стандартні, легкі і летять на коротку відстань у пару метрів.

Найкращий револьвер під патрон Флобера

Досить потужна модель українського виробництва – СЕМ РС-1. Відмінною характеристикою є спосіб виготовлення - він цільностальний. Модель компактна:

  • довжина загальна - 166 мм;
  • висота - 110 мм;
  • ширина - 30 мм;
  • вага - 620 г.

Порівняно з іноземними зразками, виготовленими зі сталі, український револьвер відрізняється меншою вартістю. Він володіє дерев'яною ергономічною рукояттю. Калібр – 4 мм, початкова швидкість вильоту кулі – 160 м/с. Також револьвер вирізняється нестандартним геометричним дизайном. Ця модель визнана найкращою на думку адміністрації магазину Ванклік.

Топ-3 найкращі моделі револьверів під патрон Флобера

Пропонуємо познайомитись із популярними представниками пневматичних револьверів. Флобер із високою потужністю належить турецькому виробнику – Stalker 4.5. Початкова швидкість кулі становить 170 м/с, барабан поміщаються 9 патронів. Модель виготовлена із міцної та надійної сталі.

Друге місце займає револьвер Safari PRO 431. Цього разу український виробник подбав про створення гідного екземпляра револьверів під патрон Флобера. Параметри потужності трохи поступаються попередньою моделлю, а ретростиль знайде шанувальників.

На третю позицію потрапляє Profi 3, який виготовляється у Харкові. Початкова швидкість кулі становить 160 м/с. Популярним револьвер роблять прицільна планка, 9-зарядний барабан та довгий (3-дюймовий) сталевий стовбур з нарізкою. За рахунок спеціальної металообробки та загартування деталей підвищується міцність виробу, можна використовувати потужні патрони Флобера. Модель гарантує високі показники точності та купчастості під час стрільби. Під час пострілу забезпечено м'який спуск.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук