Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Питання захисту від нападу, на жаль, не втрачає актуальності. Небезпека може виходити від п'яних компаній, грабіжників, агресивних водіїв. Ніхто не застрахований від подібних ситуацій і добре, якщо при собі є потужний електрошокер.
Нападати можуть не тільки агресивні люди, а й собаки. У більшості міст України відсутні притулки і контроль за популяцією диких тварин, а урядові заходи по стерилізації та чіпування не гарантують безпеку. Особливо, коли людина стикається зі зграєю собак або їде на велосипеді. Звук ж електричного розряду діє безвідмовно практично в 90% випадків.
Виняток: порушення слуху у собаки, її тренованість на не звертати уваги. На вулиці таке зустрічається рідко, тому, купивши електрошокер для самооборони, ви цілком зможете відчувати себе впевненіше і знизити ймовірність травм.
Пам'ятайте, самооборона завжди повинна бути сумірною і не перевищувати розумних меж. Це особливо важливо, якщо ви плануєте використовувати такий пристрій, як електрошокер. В Україні немає закону, що регулює обіг даного засоби самозахисту. Дозвіл на нього отримати неможливо.
Неприємні наслідки можуть настати, якщо перевищити необхідних заходів самооборони. У той же час нападник в дуже виняткових випадках може звернутися до суду, адже йому доведеться описати ситуацію, при якій був використаний шокер, а вона найчастіше вказує на його провину.
При цьому, якщо ви вирішите купити електрошокер, то продаються моделі не зможуть вбити або серйозно покалічити людину при правильному використанні. Експлуатуючи шокер, потрібно строго дотримуватися інструкції: тривалість впливу на людину не повинна перевищувати 2-3 секунд.
Поліція не може на законних підставах вилучити шокер, але щоб мінімізувати можливі питання до мінімуму або зовсім їх виключити, рекомендується купувати пристрої для самозахисту, які зовні виглядають необразливо. Наприклад, ліхтар електрошокер. Це практичне рішення, яке дозволить поєднати відразу два корисних пристрою в одному. Ви завжди зможете сказати, що користуєтеся шокером, як ліхтариком або тільки для відлякування собак.
До вибору засоби самозахисту потрібно підійти відповідально, адже від цього може залежати здоров'я і навіть життя. Не кожна модель, представлена на ринку, здатна надати на агресора належний вплив. При виборі потрібно обов'язково звернути увагу на такі характеристики:
Зіставивши дані параметри, ви зможете оцінити загальну ефективність пристрою. Якщо ви плануєте використовувати ліхтарик шокер, то не буде зайвим оцінити і його параметри: тип світлодіода, колірну температуру, силу світлового потоку в Лм, потужність в Вт, наявність регулювання лінзи і т. д. Звичайно, ліхтар шокер повинен оснащуватися більш ємнісним акумулятором.
Потужність регулюється стандартами, і у вільному продажі ви не зможете знайти пристрій на 5 чи 10 Вт. Такі потужні шокери доступні тільки для співробітників правоохоронних органів. Проте, громадянської потужності в 1-3 Вт цілком достатньо для нейтралізації противника.
Пробивна сила шокера залежить від напруги, тому потужність в Вт - НЕ пріоритетний показник. Звичайно, якщо потужність в Вт занадто мала, то і напруга висока отримати проблематично, тому при виборі орієнтуйтеся на клас пристрою. Всього існує 3 класу:
Рекомендується робити вибір між пристроями 1-го і 2-го класів. Прилади 3-го класу потужності не зможуть допомогти в складній ситуації. Шокери 3-го класу мають одна вагома перевага: вони дуже компактні, можуть маскуватися під губну помаду, телефон та інші звичні предмети. Пристрої 1-го класу потрібно застосовувати обережно: вони здатні завдати шкоди здоров'ю, якщо порушити інструкцію виробника.
Від напруги головним чином залежить пробивна сила: то, який шар одягу здатний пробити прилад. Також цей параметр впливає на час, необхідний для отримання ефекту. Так, прилад, що володіє високою напругою, здатний за 0,2-0,3 секунди нейтралізувати супротивника.
Висока напруга важлива, якщо ви живете у кліматі, де переважає холодна погода або плануєте використовувати засіб самозахисту взимку/восени. При використанні приладу важливо, щоб розряд потрапив на шкіру противника. Відповідно, напруга повинна бути високою.
Прилади 3-го класу видають напругу в 2-5 тис. В. Це незначно, тому їх ефективність спірна. Пристрої 2-го класу, як правило, здатні видати напруга в 500-700 тис. В. Цього достатньо, щоб на час дезорієнтувати агресора і покинути небезпечну зону. 1-го класу - від 900 тис. В і вище. Це найбільш ефективні моделі, здатні паралізувати нападника на певний час. Найпотужнішим пристроєм вважається шокер на 10 млн В. Приклад такого приладу - модель 2 в 1 - Ліхтар + Шокер Titan 1108.
Деякі моделі здатні видавати напругу в 50-75 млн В. Принаймні, так запевняють деякі виробники. Гнатися за надвисокою напругою не обов'язково, ви можете відштовхуватися при виборі від класу пристрою.
Щоб прилад був зручним при щоденній експлуатації, а також ефективним в потрібний момент, потрібно приділити увагу його формі або конструкції. В першу чергу шокер повинен бути надійним і міцним. У другу, ергономічним. Від якості виконання вражаючих електродів залежить результат при застосуванні. Вони повинні бути гострими і міцно фіксуватися на корпусі.
Існує три основних типи за способом ураження противника:
У першому випадку для ураження агресора необхідно докласти пристрій до тіла, а в другому досить прицілитися і вистрілити. Відстань поразки рідко перевищує 4,5-6 м. Також врахуйте, що електроди дистанційного приладу можуть потрапити в гудзик, гаманець, телефон і не надати очікуваного ефекту. Як правило, вистрілити можна всього один раз. У разі використання контактно-дистанційного пристрою у вас буде можливість використовувати обидва методи, але не одночасно.
За конструкцією поділяються на:
Найбільш ефективними вважаються електрошокери з ліхтарем і в формі кийка. Вони дозволяють зберігати дистанцію, а також застосовувати у разі необхідності корпус приладу з метою самозахисту. Єдиний їхній недолік - розмір. При цьому ліхтар шокер може виконуватися цілком компактним, а ось електрошокер кийок - ні. Приклад - модель Wei Shi 2 в 1 - Ліхтар + Шокер 1202, всього 13 см в довжину, пристрій замасковано під помаду.
Тип харчування може бути як вбудованим, так і зовнішнім. Принципової різниці тут немає. У кожного типу харчування є свої переваги і недоліки. Важливо звертати увагу на ємність і не забувати вчасно заряджати акумулятор.
Врахуйте, вбудований акумулятор рідко піддається заміні. Заряджається він від розетки через провід. У разі ж використання окремого акумулятора ви можете оперативно замінити елемент на заряджений, а не чекати, поки пройде повна зарядка приладу з вбудованою батареєю.
Використання батарейок також цілком допустимо, але їх ємність, як правило, поступається акумулятору.
Найчастіше в якості окремих елементів живлення застосовуються: «Крона», ААА, 18650.
Практично всі собаки бояться гучного електричного тріска і виду іскор. Також при активізації шокера виділяється озон, що додатково відлякує тварин. Для цього підійде практично будь-який прилад.
Якщо ж ви маєте на увазі використовувати пристрій в цілях самозахисту контактно і проти великих домашніх собак, то краще звернути увагу на електрошокери 1-го класу. Перевагу віддавайте моделям розміром від 20 см в довжину. Купивши такий прилад, ви зможете захиститися від нападу більш ефективно.
Найбільш ефективним виявиться той, який вам зручно використовувати і який поєднує в собі такі якості:
Добре, якщо у приладу є кріплення на руку. Це запобіжить випадання і перехоплення пристрої агресором.
Для самооборони підходять пристрої 2-го і 3-го класів. Продумайте заздалегідь, де будете носити прилад, і згідно з цим підберіть оптимальний розмір.
За відгуками користувачів, рейтинг кращих виглядає так:
Модель чеського виробника ESP Scorpy Max додатково містить в корпусі балон з перцевим аерозолем, що підвищує оборонні можливості.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені