Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Пневматичні гвинтівки є одним із найпопулярніших видів зброї. Їхня головна перевага — можливість купівлі без необхідності отримання ліцензії. Також високий попит на повітряні воздушки обумовлений дешевизною одного пострілу, універсальністю зброї та простим обслуговуванням. Однак перед покупкою важливо розібрати принципи роботи пневматичної гвинтівки в залежності від виду та конструкції.
Незалежно від конструкції механізму, пневматична гвинтівка характеризується такими показниками:
Також до переваг гвинтівок варто віднести широкі можливості "обвіс". В інтернет-магазині one-click ви зможете придбати не лише якісну пневматику, але також витратні та комплектуючі до неї.
Гвинтівки пневматичного типу можна розділити за декількома параметрами, проте основним буде механізм пневматики. Серед основних модифікацій варто виділити такі типи пневматичної зброї:
Вибір того чи іншого типу пневматики залежить від сфери експлуатації зброї. Наприклад, якщо для полювання важлива точність і потужність воздушки, то для змагань найважливішим критерієм буде дальність польоту патрона під час пострілу. Що стосується розважальної стрільби (плінкінгу), тут краще звертати увагу на простоту експлуатації виробу та термін його служби. Давайте розберемо пристрій пневматичної гвинтівки докладніше, приділивши увагу кожному механізму.
Саме моделі ППП кілька років тому мали найбільший попит серед покупців. Така пневматика – всім відома переломка, яка відрізняється простою конструкцією. Постріл у такої воздушки забезпечується зусиллям, яке передає патрону пружина. У спеціальній камері розташований поршень та пружина, що виштовхує поршень при натисканні на спусковий курок. Поршень стискає повітряні маси, які виштовхують кулю зі ствола.
Деякі моделі оснащуються газовими пружинами, що підвищує потужність та продовжує термін служби такої гвинтівки. Серед переваг пружинно-поршневої пневматики відзначають:
Є у такого типу пневматики та мінуси. Один із найсерйозніших — сильна віддача під час пострілу. Також варто відзначити зниження показників пружини за мінусової температури і складність ведення прицільної стрільби для новачків. Однак саме останній фактор робить ППП гвинтівки чудовим варіантом для тренувань та отримання необхідних навичок.
Серед популярних варіантів пружинно-поршневих модифікацій треба відзначити пневматичну гвинтівку Hatsan Striker Edge і Snow Peak WF 600. Якщо хочете отримати більш наворочений варіант, зверніть увагу на Magtech N2 Extreme 1300 з газовою пружиною.
Принцип роботи повітряної воздушки компресійного і мультикомпресійного типу полягає в наявності спеціального резервуара, який необхідний для зберігання стисненого повітря. Саме це повітря є силою, яка виштовхує снаряд при пострілі. Наповнення резервуара відбувається за допомогою спеціального насоса, який комплектується також кількома клапанами.
Спусковий механізм пневматичної гвинтівки компресійного та мультикомпресійного типів забезпечує високу швидкість вильоту кулі лише на початковому етапі накачування. Поступово повітря віддає своє тепло матеріалу резервуару, що негативно впливає на тиск.
До переваг гвинтівок такого типу варто віднести:
Серед мінусів можна назвати тривалість підготовки до пострілу. Перед кожним спуском курка доведеться накачувати резервуар повітрям, що унеможливлює використання такої гвинтівки на полюванні. Високим ступенем популярності серед мультикомпресійок користуються такі моделі як Crosman Pump Master, Umarex NXG APX та Crosman Recruit з оптичним прицілом.
Пневматика з попереднім накачуванням використовує повітряні маси під високим тиском, які також наповнюють резервуар. На відміну від компресіонок повітря в PCP пневматику закачується за допомогою балона і витрачається поступово, а не повністю при кожному пострілі.
Виробники пропонують прямоточні та редукторні моделі повітря попереднього накачування. Вони відрізняються розподілом енергії, де модифікації з редуктором дозволяють плавніше витрачати повітря, що гарантує стабільність польоту кульки та кращу купчастість.
До плюсів такого механізму можна віднести:
Головні недолік - необхідність носити насос або балон для наповнення резервуара повітрям. Така пневматика ідеально підходить для полювання, проте вартість гвинтівок попереднього накачування може кусатися порівняно з іншими типами механізмів. Також варто відзначити необхідність точного налаштування системи, що новачкові може виявитися не під силу.
Серед найбільш популярних моделей PCP відзначають Diana Stormider PCP калібру 4,5 мм, Beeman 1335 і Kral Puncher Breaker Synthetic, оснащену глушником.
Принцип дії пневматики з газом СО2 схожий на модифікації з попереднім накачуванням. Єдине, що варто відзначити, це необхідність фізичного розміщення балончика всередині ємності, а не накачування повітря у спеціально відведений резервуар.
Така конструкція також досить нестабільна щодо тиску, що може вплинути як на дальність пострілу, так і на його точність. Справа в тому, що за зниження рівня газу в балоні падає і тиск. Відповідно зусилля на кулю значно знижується, зменшуючи робочі характеристики пневматики.
Найчастіше СО2 система застосовується у виготовленні пневматичних пістолетів, тоді як у виробництві гвинтівок використовується досить рідко.
Серед плюсів газобалонних повітря відзначають:
Головний мінус – втрата показників залежно від рівня газу в балончику. Також на потужність сильно впливає температура повітря. Ще одним неприємним моментом стане необхідність регулярно купувати балони. Серед найкращих моделей гвинтівок цього типу відзначають Sig Sauer Air MCX FDE Sand, ASG TAC та Umarex Legends Cowboy Rifle.
Така модифікація у нас поки що не настільки популярна. Використовується скоріше для пневматичних пістолетів. Патрон схожий на бойовий снаряд 357 калібру з однією, але істотною відмінністю - він може неодноразово заряджатися стисненим повітрям.
При натисканні на гачок спуску відкривається ніпель, що випускає стиснене повітря назовні через носик гільзи. Це повітря виштовхує кулю з патрона і заправляється назад у патрон через носик гільзи.
До переваг такого механізму відносять:
З мінусів – складність догляду за системою та обмежений вибір комплектуючих деталей.
Однозначної відповіді це питання просто немає. Якщо ви хочете потренуватися на дозвіллі або бажаєте постріляти по пляшках, віддавайте перевагу недорогим системам СО2 чи пружинно-поршневій пневматиці. Для спортивної стрільби з деякими застереженнями підійдуть мультикомпресіонки, тоді як для полювання краще вибрати якісну модель із попереднім накачуванням.
Широкий вибір пневматики найкращих світових брендів ви зможете знайти та замовити з доставкою в будь-який регіон України в інтернет-магазині ONE-CLICK.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені