Електронна пошта
+38(066) 442-00-42 +38(097) 292-82-62 Пн-Пт: 9:00-18:00.
Email info@one-click.com.ua
Адреса
Спальник - похідний пристрій для сну або обігріву під час відпочинку. Туристів і мандрівників-початківців хвилює, як правильно вибрати спальник. Адже такий похідний аксесуар надійно захистить від холоду під час ночівлі на природі. Жодна ковдра не зігріє так, як спальний мішок.
Практика походів – це вже тренд. Міста, де зосереджена велика кількість людей, багатьом стали символом несвободи. Забруднене повітря, скупчення машин, усі блага цивілізації не роблять людей щасливими. Туризм, альпінізм, спелеологія – хобі, які дарують відчуття повноти життя. Але в «диких» умовах треба виживати у буквальному значенні. Тому спальний мішок купити буде не зайвим. Похід — це нові враження та приємна втома, фізична та емоційна. Здоровий сон у теплі та комфорті допоможе швидко відновитися та розпочати новий день у повній готовності до нових вражень.
Спальні мішки розрізняють за такими характеристиками:
Орієнтуючись на ці параметри, стане зрозуміло, як вибрати спальник для походу в ліс, чи якесь спорядження більше підійде для ночівлі в горах. Сукупність характеристик спорядження допоможе зробити правильний вибір, і сон не порушить погана погода та нічний холод.
Спальний мішок призначений не лише для туристів. Він може бути використаний у будь-яких екстремальних умовах. Особливо актуальним є таке спорядження для військових у період холодів. На що звернути увагу та як вибрати спальний мішок? Насамперед вибір залежить від того, хто ним користуватиметься і в який сезон.
Важливо, за яких умов застосовуватиметься таке туристичне спорядження. Спальник, комфортний для сну у весняному лісі, не підходить для відпочинку на засніженій гірській вершині. Розрізняють моделі спорядження наступного призначення.
Для кемпінгу підійде мішок великого розміру, об'ємний і навіть важкий. Його не потрібно тягнути в рюкзаку, він спокійно поміститься у багажнику автомобіля. Тому питання маси спальника не так актуальне. Головне, що можна сидіти біля багаття, затишно загорнувшись у зручний та просторий спальник.
Туристи та альпіністи у прямому розумінні тягнуть все на собі. Тому основні вимоги до спального спорядження такі:
Віддаючи перевагу маленькій вазі мішка, доведеться пожертвувати його місткістю. Додатково стане в нагоді спеціальний килимок, який підкладають під сам спальник. Його поверхня також має бути протиковзкою. Адже часто доводиться розташовуватись на схилах чи іншій похилій площині.
Низька температура, сніг, холодний вітер – норма для зим у наших широтах. Існує окрема категорія зимових мішків для сну. У деяких моделях передбачені додаткові вкладки, які значно утеплять спорядження. Велике значення має наповнювач:
Пух може бути оброблений силіконовим просоченням, що надає йому водовідштовхувального ефекту. Так пуховий наповнювач не зіб'ється і не промокне.
Військовослужбовці під час бойових дій проводять весь час у польових умовах. Якісний спальний мішок допоможе зігрітися під час сну. Який вибрати спальний мішок для військових:
Армійські спальники маркують за температурними показниками. Конструкція спальних мішків для військовослужбовців максимально проста, але посилена різними елементами.
Туристичні походи - хобі, для якого потрібно чимало спорядження. Потрібно все продумати на березі, щоб в умовах природи необхідне було під рукою. Перед туристами постає чимало запитань: як вибрати намет для туризму чи якийсь спальник взяти — тепліше чи легше? Комфорт під час сну у похідних реаліях забезпечать такі характеристики спального спорядження:
Важливу роль відіграє конструктивна форма мішка. Зимові варіанти можуть бути зроблені у вигляді кокона, комбінезону, мають капюшон і масивніші за рахунок утеплювача.
Цей параметр визначає здатність спальника зберігати тепло. Якщо туризм - цілорічний захоплення, то одним мішком не обійтися. Влітку комфортнішими будуть прямокутні моделі на блискавці, які трансформуються у ковдру.
На етикетках вказано стандарти температурних режимів:
Спальні мішки з температурним режимом класу "limit" вважаються трисезонними. Вони забезпечать комфортну ночівлю влітку, навесні та восени. Для альпінізму та зимового періоду краще вибирати клас «extreme».
Від матеріалу утеплення залежить і вага і розмір спальника. Синтетичний утеплювач відрізняється здатністю добре утримувати тепло навіть при намоканні. Він легкий, компактний, добре сохне, недорого коштує. Мішки із синтетичним наповнювачем підійдуть туристам, які рідко вибираються у походи або люблять відпочивати у кемпінгу.
Пух – натуральний, теплопровідний, легкий матеріал. Кому і в яких випадках підійде спорядження, наповнене пухом:
Виробники пухового наповнювача навчилися боротися з головним ворогом — вологою. Тепер пух просочують силіконовими інгредієнтами, роблячи утеплювач вологонепроникним. Додатково спальник виготовлений із тканини, яка не пропускає воду.
Існують моделі зі змішаним типом утеплювача – синтетичним та натуральним. Вони можуть рівномірно розподілятися всередині виробу або використовуватися в різних частинах — верхній і нижній.
Від розміру спальника залежить комфортність розташування сплячого. Важливо вибрати відповідні параметри тіла. Занадто великий мішок не зігріє, а в маленькому зігрівальні якості будуть порушені через сильне стиснення наповнювача. Стандартом визначення розміру є формула, коли до зростання власника додають 20 см. У такому випадку залишається можливість спати в одязі або скористатися додатковою вкладкою для утеплення.
Часто альпіністи купують дуже просторе спорядження, щоб складати туди на ніч батарейки, ліхтарі або інші пристрої, що вимагають тепла та сухості. Довжина спального мішка маркується в залежності від росту та підлоги:
Випускають дуже довгі моделі, і короткі дитячі. Окремо можна підібрати розміри для підлітків. Форма жіночих спальників пристосована до анатомічних особливостей жіночої постаті.
Форму спальника багато в чому визначає становище людини уві сні. Розрізняють такі види спорядження для відпочинку:
Всі моделі по-своєму практичні, кожен підбере для себе найкомфортніший варіант. Головне, щоб температура під час сну залишалася оптимальною.
Спорядження зазвичай складається із зовнішнього та внутрішнього шару матеріалів, між якими знаходиться утеплювач. Спальник постачають капюшоном, коміром для утеплення плечової зони, зручною застібкою і навіть москітною сіткою. Якщо зовнішній тканинний шар не повинен пропускати вологу, то внутрішній повинен бути повітропроникним. Так вдається уникнути парникового ефекту.
В інтернет-магазині One-Click, при покупці спального мішка, кожен замовник може отримати консультацію менеджера. Фахівець допоможе підібрати оптимальний варіант за такими параметрами:
У магазині представлений широкий асортимент спальних мішків для туристів, геологів, альпіністів, рибалок. Тут є весь розмірний ряд, різні кольори та моделі на різні сезони. У магазині можна підібрати максимально комфортну модель, яка врятує від холоду за різних погодних умов.
Не знайдено дописів
Написати відгук© 2012 - 2024 Интернет - магазин ВАНКЛИК. Всі права захищені